Osoby do pracy przy tworzeniu artystycznej instalacji przestrzennej – umowa zlecenie – rekrutacja zakończona

Muzeum Śląskie poszukuje osób do pracy przy tworzeniu artystycznej instalacji przestrzennej

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Okres trwania umowy: 5.08.-17.08.2019

znak referencyjny: IPZ/MŚ

Wymagania:

• ważne badania lekarskie do pracy na wysokości powyżej 3m;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy wystawienniczej (mile widziane);
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

• praca manualna, tworzenie instalacji przestrzennej z włóczki;
  • praca na wysokości ( do ok. 10 m) z platformy podnośnika elektrycznego;
  • praca głównie stojąca;
  • praca 8-10 godzin dziennie, możliwa również w weekendy.

Oferujemy:

• umowę zlecenie;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • w przypadku braku badań do pracy na wysokości powyżej 3 m, pokrycie kosztów ich wykonania;
  • możliwość udziału w ciekawym projekcie artystycznym;

w terminie do 26 lipca 2019 r. Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym  w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: IPZ/MŚ

Muzeum zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji osobami

Data opublikowania: 15.07.2019 16:12:42
Data ostatniej modyfikacji: 01.08.2019 16:11:34