Rekrutacja na stanowisko Asystenta ekspozycji

Znak referencyjnyK/DA/MŚ

Wymagane:

• wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość języków obcych, przede wszystkim angielskiego i/lub niemieckiego;
  • posługiwanie się poprawną polszczyzną;
  • zainteresowanie różnymi dziedzinami sztuki, wydarzeniami kulturalnymi;
  • znajomość standardów obsługi klienta;
  • komunikatywność, uprzejmość, cierpliwość, znajomość savoir vivre;
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

Pożądane:

• znajomość gwary śląskiej lub języka migowego;
  • doświadczenie przewodnickie.
Obowiązki na stanowisku pracy
  • sprawna, miła, profesjonalna obsługa gości Muzeum;
  • dbanie o wizerunek Muzeum.
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w największej instytucji kultury w województwie śląskim.

w terminie do 11.06.2021 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: K/DA/MŚ

Muzeum zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi

Podane dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeżeli uznają Państwo, że dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informujemy, że mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw. W tym celu prosimy o kontakt.

Data opublikowania: 19.05.2021 13:48:57
Data ostatniej modyfikacji: 11.06.2021 15:31:50

Rekrutacja na stanowisko Asystenta ekspozycji 19.05.2021 14:00:07 Paulina Pfeifer