Rekrutacja na stanowisko Ogrodnika (technik ogrodnik) – rekrutacja zakończona

Znak referencyjnyK/DA/MŚ
Wymagania:

• Wykształcenie: Min. techniczne ogrodnicze lub pokrewne,
  • Minimum roczne doświadczenie w pielęgnacji ogrodów, terenów zielonych
  • Znajomość zasad pielęgnacji i utrzymania zieleni,
  • Umiejętność rozróżniania gatunków roślin ozdobnych
  • Mile widziana umiejętność tworzenia koncepcji nasadzeń zieleni;
  • Podstawowa wiedza z zakresu pielęgnacji roślin domowych;
  • Znajomość materiałów wykorzystywanych przy pielęgnacji zieleni
  • Umiejętność oceny jakości materiału szkółkarskiego wykorzystywanego do nasadzeń;
  • Mile widziane umiejętności florystyczne i manualne
  • Umiejętność koordynacji pracy zespołu;
  • Znajomość obsługi komputera (office) i urządzeń biurowych;
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy kategorii B.
Obowiązki na stanowisku pracy :
  • Pielęgnacja krzewów i bylin (odchwaszczanie, przycinanie, podlewanie itp.)
  • Pielęgnacja roślin doniczkowych oraz zielonych ścian  we wnętrzach (podlewanie, oczyszczanie, zraszanie, kontrola systemów nawadniających)
  • Prace porządkowe
  • Koordynacja prac w razie nieobecności specjalisty ds. zieleni
  • Prace biurowe
Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę;
  • wysoki standard warunków pracy;
  • Pracę w systemie równoważnym
  • Możliwość kształcenia
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

w terminie do 14 czerwca 2020 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: K/DA/MŚ

Data opublikowania: 29.05.2020 17:03:02
Data ostatniej modyfikacji: 30.06.2020 08:24:13
Autor: Sandra Braksator-Malina