Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. produkcji wystaw i aspektów technicznych

Specjalistę ds. produkcji wystaw i aspektów technicznych

Nazwa stanowiskaSpecjalista ds. produkcji wystaw i aspektów technicznych
Znak referencyjnyMŚ/DW
  • wykształcenie wyższe, architekt z uprawnieniami budowlanymi;
  • dobra znajomość programów służących do projektowania, umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów architektonicznych;
  • znajomość trendów projektowych z branży scenografii, wystawienniczych oraz projektowania wnętrz;
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku organizatora projektów kulturalnych lub wystaw;
  • mile widziana znajomość bieżących rozwiązań technologii multimedialnych;
  • doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu budżetów i harmonogramów w ramach projektów wystaw;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego;
  • doskonała organizacja pracy własnej i pracy zespołowej;
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu;
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki  na stanowisku pracy

• utrzymywanie dyscypliny kosztów oraz nadzór nad budżetem wystaw czasowych;
  • przygotowanie projektów wystaw pod względem technicznym i branżowym;
  • organizacja procesu realizacji technicznej wystaw oraz nadzór nad realizacją projektów i scenografią wystaw czasowych;
  • współpraca z innymi działami muzeum w celu poprawnego realizowania wystaw czasowych oraz wystaw stałych;
  • realizacja zakupów i zleceń niezbędnych do produkcji wystaw czasowych w ramach procedur muzeum, w tym m.in.: przygotowywanie umów, opisy faktur i dokumentów, prowadzenie postępowań przetargowych oraz przygotowywanie ofert porównawczych;
  • Pracę w prestiżowej instytucji kultury;
  • Udział w ciekawych  i nietypowych projektach;
  • Interesującą i satysfakcjonującą pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

w terminie do 30 listopada 2021 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: MŚ/DW

Data opublikowania: 02.11.2021 10:37:18
Data ostatniej modyfikacji: 01.12.2021 08:01:07

Rekrutacja na stanowisko Specjalistę ds. produkcji wystaw i aspektów technicznych 02.11.2021 10:37:19 Paulina Pfeifer