Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. kadr

Specjalistę ds. kadr

Nazwa stanowiskaSpecjalista ds. kadr
Znak referencyjnyK/MŚ
  • min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, umiejętność interpretacji oraz implementowania zachodzących zmian,
  • dobra znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych,
  • wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów,
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań, terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera: MS Office (WORD, EXCEL), Płatnik,
  • znajomość programu ENOVA mile widziana
Obowiązki na stanowisku pracy

• prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatków,
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in.: umowy o pracę, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń,
  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich,
  • ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień BHP,
  • przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowej zgodnie z regulacjami RODO,
  • przygotowywanie raportów i zestawień personalnych na potrzeby instytucji,
  • współpraca z obszarem płacowym.
  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym środowisku;
  • wysoki standard warunków pracy;
  • szkolenia, konferencje, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • pracę w największej instytucji kultury województwa śląskiego.

w terminie do 21 sierpnia 2020 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: K/MŚ

Data opublikowania: 05.08.2020 10:48:03
Data ostatniej modyfikacji: 24.08.2020 07:57:11

Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. kadr 05.08.2020 10:48:03 Paulina Pfeifer